Wydawnictwo DORADCA Paweł PRUS

Jesteśmy autorskim wydawnictwem chrześcijańskim. Dostarczamy firmom, wspólnotom i klientom indywidualnym dobrą literaturę chrześcijańską napisaną z inspiracji Ducha Świętego w oparciu o Biblię. Bez wątpienia naszym kapitałem jest doświadczenie, poparte odpowiednim przygotowaniem duchowym, organizacyjnym oraz marketingowym.

Działając w różny sposób, od trzydziestu lat  jesteśmy obecni na rynku polskiej książki chrześcijańskiej. Zaczynaliśmy od indywidualnej dystrybucji książek wydawnictw chrześcijańskich.  Przez prawie 5 lat prowadziliśmy stacjonarną księgarnię chrześcijańską. Od 2004 roku nasza firma zaczęła działać pod szyldem DORADCA Hurtownia Literatury Chrześcijańskiej. Stworzyliśmy drugą co wielkości w Polsce hurtownię literatury protestanckiej zaopatrującą w książki, kasety i płyty  społeczności oraz osoby prywatne w kraju i za granicą. Od 2010 zapoczątkowaliśmy proces transformacji Hurtowni w Wydawnictwo. Zakończyliśmy dystrybucję innych wydawnictw, skupiając się na pisaniu i wydawaniu własnych książek oraz na produkcjach filmowych.   

Jesteśmy firmą samodzielną, samowystarczalną i nie dotowaną przez nikogo. Działamy bardziej dla idei niż dla zysku.  Działamy pod własnym brandem, jako DORADCA Paweł Prus. Wieloletni okres działalności umożliwił nam wypracowanie obecnej formy i stylu.

 

DOSTAWA

  1. Kupujący ma możliwość wyboru sposobu wysyłki zamówionych produktów.
  2. Nie jest możliwy ich odbiór osobisty.
  3. Wysyłkę produktów realizujemy przez następujące firmę InPost na adres lub do paczkomatu.
  4. Adres dostarczenia przesyłki podawany jest przez Kupującego podczas składania Zamówienia.
  5. Koszty dostawy ponosi Kupujący.
  6. Nie wysyłamy za pobraniem. Produkty wysyłane są w momencie zaksięgowania  całkowitej kwoty Zamówienia na rachunku bankowym Sprzedającego.

 

KOSZTY DOSTAWY

Produkty do 30 kg o wymiarach standardowej paczki są wysyłane paczkami w cenie 15 lub 20zł.

Opisane powyżej koszty dostawy obowiązują tylko na terenie Polski.

 

SPOSÓB DOSTAWY

Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie dostarczane są w zabezpieczonych paczkach za pośrednictwem firm kurierskich:

  • dostawa realizowana jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00,
  • dostawa odbywa się w ciągu 1-3 dni roboczych od momentu nadania paczki,
  • przesyłki o wadze powyżej 31,5kg dostarczane są na poziom parteru.